האנה וטובי, ברלין

"הספקות העמוקים שלנו לגבי הקשר הפכו לחוויה של נפש תאומה ממש, ומערכת היחסים שלנו ממשיכה לגדול ולצמוח מאז. אני רוצה להודות לך כל כך על העזרה שלך בתקופה כל כך לא בטוחה שלנו. תודה!"

יעל, תל אביב

"ענבל היא מטפלת בחסד עליון. היא חדה, רגישה, סבלנית, נינוחה ונותנת את כל כולה לתהליך בשביל לעזור לאנשים. ענבל מבינה את הבעיות השורשיות במהלך השיחה ונותנת פתרונות מדויקים ומועילים שעוזרים לשנות את הדפוסים הישנים. ענבל יקרה, המסע שאני עוברת איתך הוא מסע עמוק ומרתק לעומקי נשמתי. בעקבותיו אני מגלה יותר ויותר מי אני, מה אני רוצה וצריכה. אני משנה דפוסים שהיו תקועים אצלי שנים ומרגישה איך אני משתנה בהתאם ועושה בחירות נכונות וטובות יותר בעקבות זה. אני כל כך שמחה שבחרתי אותך. תודה לך ❤️"

נטלי, הרצליה

"הגעתי לענבל בשלב בחיים בו התמודדתי עם הרבה בילבול, שינויים וחוסר וודאות. הייתי צריכה להסתגל להווה ולהתמודד עם העבר. אחרי כל פגישה עם ענבל הרגשתי טוב יותר. כל פגישה גם חיזקה אותי וגם נתנה לי בהירות. בזכות התהליך למדתי הרבה על עצמי, למדתי לקבל דברים, מה שעזר לי להיות בקבלה עצמית ופשוט בתחושה הרבה יותר טובה. ענבל מכילה, סבלנית, קשובה ומאוד נעימה. יודעת להגיד ולשאול את הדברים הנכונים ופשוט עושה הרבה הרבה טוב 😊😊😊"

מינה, ראשון לציון

"לאורך כשנה אני מקיימת שיחות עם ענבל, שיחות שלימדו אותי, עודדו אותי ועזרו לי לעבור שינוי מאד משמעותי בחיי, בהסתכלות על החיים במבט אחר - מועיל משפר ומיטיב. שינוי שגרם לי להיות שלמה עם עצמי, גאה בעצמי ובכך גם להשפיע על הסובבים אותי שבהחלט הבחינו ושמחו לראות את השינוי, וכל זאת בזכות המאמנת היקרה האהובה והמיוחדת שעושה זאת באהבה גדולה במסירות רבה בנעימות וחברות ועל כך תודתי נתונה לה מעומק ליבי. בהערכה ואהבה ענקית."

נעם, ברלין

"העבודה עם ענבל עזרה לי להתמקד ולהבין מהם סדרי העדיפויות שלי, ומדוע. הפגישות שלנו עזרו לי להסתכל על הדברים מזויות אחרות וחדשות מה שהוביל אותי ליותר עשייה עם כוונה. ענבל מאד אמפתית, חיובית ומעודדת. הרגשתי שיכולתי להיות מאד פתוחה במהלך האימון מה שתרם לתהליך חשוב נעים ומהנה עבורי."